Gold Stant Fuar Organizasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
"ileriye dönük düşünen müşterilerin seçimi"

Gold Stand Fuar Organizasyon ismini her ne kadar 2016 yılında alsa da temelini 1998 yılında sektöre bir çalışan olarak adım atan ve Standart stand ile başlayan serüvenine 2018 yılında gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında Standart, Modüler sistem, Maxima sistem ve Ahşap Stand Tasarımı ve uygulama hizmetleri vererek sürekli büyümeyi hedeflemiştir.

Bununla beraber 2019 yılında uygulamaya koyduğu yeni format ile artık yurt içi fuar düzenleme belgesi alarak şirket yeni vizyon kazanmıştır. Şu ana kadar birçok fuar şirketine hizmet veren şirketimiz artık gerektiği yerde yanına partner alarak ve kendi bünyesinde fuarlar düzenleyen kendisine yeni ve büyük hedefler koyan şirkettir.


Gold Stand, Gaziantep başta olmak üzere, Van, Kayseri, Mardin, Batman, Adana'da ve Türkiyede birçok fuar alanında Ahşap Stand, Maxima Stand, Modüler Stand ve Standart Stand kurulumu deneyimlerine sahiptir.


Gold Stand, Uluslararası iş ortakları ile yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda avantajlı çözümler üretir. Gold Stant ile yapacağınız fuarcılık çalışmaları tek bir muatap firma konforu ile fuar ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılama imkanını size beraberinde sunar.


Neden Gold Stand

Gündemde doğru zamanda, doğru iş ortaklarıyla çalışma stratejileri var. Görünür kılan, algılatan ve seçime yardımcı olan gündemde Gold Stant var. Kurulduğu yıldan bugüne, hedefe en uygun kesişimi sağlayan pazarlama iletişimi ortamları oluşturuyor. Müşterilerinin bütcesine ve firmaların ihtiyaçlarına danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Gold Stant Farkı

Gold Stant Fuar Organizasyon olarak sektöründe tam hizmet veren bir kuruluş olarak ilerlemektedir. Sizlere sağladığımız hizmetlerden aldığımız güven en büyük motivasyon kaynağımız olmaktadır. Alanların da uzmanlaşmış nitelikli ekibimiz ile farkımızı göstermekteyiz. Hizmet sunduğumuz siz değerli müşterimiz için zaman kavramını sınırlandırmıyoruz.